Poniedziałek, 29.XII.2014 godz. 15.30

1. Czechosłowacka, Leszczyńska 2. Turniowa parz. 3. Turniowa nieparz.

Wtorek, 30.XII.2014 godz. 15.30

1. Skalna, Graniowa, Rakoniewicka 2. Głazowa parz. i Kamienna 3. Głazowa nieparz. i Jaskiniowa 4. Przełęcz parz. 2-32

Piątek, 2.I.2015 godz. 15.30

1. Stęszewska 1-26 2. Kościańska 3. Głogowska za torami 211-217, Sulmierzycka, Czempińska, Reglowa 4. Myśliwska

Sobota, 3.I.2015 godz. 14.30

1. Andrzejewskiego 3-18 2. Andrzejewskiego 19-28 3. Krzywa 1-3

Niedziela, 4.I.2015 godz. 14.30

1. Bosa 1-17 2. Bosa 18 do końca 3. Krzywa 4 do końca

Poniedziałek, 5.I.2015 godz. 15.30

1. Daleka 3-14 2. Daleka 15-53 3. Dmowskiego 113-153 (parz. i nieparz.), Metalowa 4. Knapowskiego 9, 10, 12, 13 i 14 5. Knapowskiego 15 do końca

Środa, 7.I.2015 godz. 15.30

1. Górki 9 2. Górki 9 A 3. Górki 9 B

Czwartek, 8.I.2015 godz. 15.30

1. Górki 1-14 (bez nr 9) 2. Górki 16 -31 (bez nr 15 i 17) 3. Górki 15 A B 4. Górki 15 C D

Piątek, 9.I.2015 godz. 15.30

1. Górki 17 A B C 2. Głogowska 158/1, 153-177 nieparz. 3. Głogowska 168-184b parz. 4. Głogowska 179-193 nieparz.

Sobota, 10.I.2015 godz. 14.30

1. Głogowska 181a, 181b, 187a, 187b, 189a, 189b 2. Głogowska 195, 197, 195a, 195b, 197a, 197b 3. Skargi 1, 3, 5, 7 i Kordeckiego 6, 8, 12

Niedziela, 11.I.2015 godz. 14.30

1. Kordeckiego 13-30A 2. Kordeckiego 32-50A 3. Kordeckiego 51 do końca

Poniedziałek, 12.I.2015 godz. 15.30

1. Skargi 2, 4, 6, 8, 10 2. Skargi 9, 11 i 12, 14 3. Kordeckiego 1 4. Kordeckiego 2

Wtorek, 13.I.2015 godz. 15.30

1. Jarochowskiego 87 i 93 2. Jarochowskiego 95 i 97 3. Jarochowskiego 99 i 101 4. Jarochowskiego 103 i 105

Środa, 14.I.2015 godz. 15.30

1. Kordeckiego 4 2. Sielska 21A, 23, 25, 27, 44, 45, 47 3. Sielska 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21 4. Sielska 32, 34, 36, 38, 40

Czwartek, 15.I.2015 godz. 15.30

1. Częstochowska parz. 2. Częstochowska nieparz. 3. Logi, Świętogórska 4. Albańska

Piątek, 16.I.2015 godz. 15.30

1. Zgoda 11-22a 2. Zgoda 24-46 3. Ostrobramska 13-19, 20-34 parz., 21-23 nieparz. 4. Ostrobramska 23a-47 nieparz.

Sobota, 17.I.2015 godz. 14.30

1. Pl. Zbawiciela, Węglowa 22, Słowicza 2. Górnicza 2/1-34 3. Górnicza 2/35-70 4. Górnicza 2/71-104 5. Górnicza 2/105-139

Niedziela, 18 stycznia 2015 godz. 14.30

1. Górnicza 2/140-170 2. Górnicza 2/171-199 3. Górnicza 2/200 do końca

Poniedziałek, 19.I.2015 godz. 15.30

1. Ściegiennego 4-14 parz., 15-31 nieparz. 2. Ściegiennego 18-32 parz. 3. Ściegiennego 56 4. Pogodna 57/59 1-26 5. Pogodna 57/59 27-54

Wtorek, 20.I.2015 godz. 15.30

1. Palacza, Zdziechowska, Pogodna 46-56 parz. 2. Pogodna 60 1-26 3. Pogodna 60 27-54 4. Pogodna 64 5. Rynarzewska 7 i 9

Środa, 21.I.2015 godz. 15.30

1. Rynarzewska 6, 8; Kargowska, Działkowa, Zamknięta 2. Rynarzewska 11, 13, 15, 17 i 19 3. Rynarzewska 3 1-46 4. Rynarzewska 3 47 do końca

Czwartek, 22.I.2015 godz. 15.30

1. Brzeźnicka 2-8 2. Brzeźnicka 10-14 3. Ściegiennego 51 a, b, c 4. Pogodna 66, 68, 70 i Pogodna 67-73 nieparz.

Piątek, 23.I.2015 godz. 15.30

1. Pogodna 72, 74, 76 2. Pogodna 78, 80, 82 3. Raszyńska 1 i 3 4. Raszyńska 6/8 i 5

Sobota, 24.I.2015 godz. 14.30

1. Ściegiennego 55, 57, 59, 61 2. Raszyńska 10, 12, 14 3. Raszyńska 13, 15, 17 4. Raszyńska 19, 21, 23

Niedziela, 25.I.2015 godz. 14.30

1. Raszyńska 7, 9, 11 2. Ściegiennego 63, 65, 67

Udostępnij

Msze Św. i nabożeństwa

Msze Święte

Poniedziałek:8:0018:30
Wtorek:8:0018:30
Środa:8:0018:30
Czwartek:8:0018:30
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:0018:30
Niedziela:8:00 9:30 11:00 12:30 15:00 18:30

Niedzielne specjalne Msze Św.
godz. 11:00 z udziałem dzieci
godz. 18:30 akademicka

więcej


Nabożeństwa po Mszach Świętych

Poniedziałek:
Wtorek:8:0018:00
Środa:
Czwartek:
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:00
Niedziela:

Adoracja Najświętszego Sakramentu
Pon-Sob 8:30 - 18:30

więcej


Spowiedź Święta

w dni powszednie 30 minut przed każdą Mszą Świętą

więcej


Telewizja LUMEN

telewizja-lumen