Już zawierzaliśmy naszą parafię Matce Bożej w Częstochowie. Teraz czas, abyśmy zawierzyli Maryi nasze rodziny, naszych bliskich, przyjaciół i znajomych, aby każdego dnia czuwała nad nami . Poniżej przedstawiamy listę zawierzenia rodzin w naszej parafii.

 

 

 

Obraz nr 1 

Dzień

Nazwisko

Adres

16 kwietnia

Urbaniak

Przełęcz 28

17 kwietnia

Bierła

Bosa 19/8

18 kwietnia

Mir

Bosa 22/2

19 kwietnia

Drobocka

Czechosłowacka 147

20 kwietnia

Musiał

Czechosłowacka 147

21 kwietnia

Pilińska

Rakoniewicka 21a

22 kwietnia

Bykowska

Rakoniewicka 19

23 kwietnia

Siwecka

Rakoniewicka 4

24 kwietnia

Grynko

Kościańska 10

25 kwietnia

Siwecki

Stęszewska 1

26 kwietnia

Bączyk

Stęszewska 11

27 kwietnia

Wojciechowska

Krzywa 3/20

28 kwietnia

Borowiak

Krzywa 33

29 kwietnia

Jaskulska

Andrzejewskiego 12/3

30 kwietnia

Kubiak

Daleka 18

1 maja

Berner

Daleka 28

2 maja

Czwojdzińscy

Skalna 10

3 maja

Troszczyński

Skalna 21

4 maja

Pocgaj

Knapowskiego 22

5 maja

Demczyszak

Knapowskiego 9/12B

6 maja

Piątkowska

Głogowska 195/9

7 maja

Nowicka

Głogowska 173A 28

8 maja

Skrzypczak

Słowicza 26

9 maja

Strzelczyk

Słowicza 32

10 maja

Mazurewicz

Górnicza 2/98

11 maja

Cieślewicz

Górnicza 2/101

12 maja

Janas

Górnicza 2/154

13 maja

Bogacz

Górnicza 2/38

14 maja

Skrzypczak

Górnicza 2/123

15 maja

Szczepańscy

Kordeckiego 57A

16 maja

Gauza

Kordeckiego 45

17 maja

Nogacz

Kordeckiego 43

18 maja

Mróz

Kordeckiego 40B

19 maja

Rausz

Kordeckiego 30A/1

20 maja

Kolanoś

Kordeckiego 24/1

21 maja

Hoff

Kordeckiego 18/1

22 maja

Orzażewska

Kordeckiego 18/1

 

Obraz nr 2 

Dzień

Nazwisko

Adres

16 kwietnia

Polaczyk

Palacza 77/1

17 kwietnia

Polaczyk

Palacza 77/3

18 kwietnia

Nawrocka

Logi 17/1

19 kwietnia

Szczotka

Jarochowskiego 87

20 kwietnia

Chęciński

Jarochowskiego 93/14

21 kwietnia

Kwasowiec

Jarochowskiego 103/16

22 kwietnia

Piechowicz

Jarochowskiego 101/2

23 kwietnia

Ziętek

Sielska 12/6

24 kwietnia

Kmiecik

Sielska 21A

25 kwietnia

Krzysztofiak

Sielska 38/8

26 kwietnia

Bołądź

Skargi 3/1

27 kwietnia

Wawrzyńska

Skargi 5/3

28 kwietnia

Fiedler

Skargi 12/2

29 kwietnia

Jurzyk

Kordeckiego 1/47

30 kwietnia

Wojcińska

Kordeckiego 2/16

1 maja

Sikora

Kordeckiego 2/32

2 maja

Najdora

Pogodna 57/59 m 15

3 maja

Garbarek

Pogodna 68/7

4 maja

Miazek

Pogodna 67

5 maja

Baranowska

Pogodna 64/26

6 maja

Kozakowski

Pogodna 64/46

7 maja

Szóstak

Rynarzewska 9/1

8 maja

Ganowicz

Raszyńska 3/7

9 maja

Sromadzińska

Raszyńska 5/3

10 maja

Zbanyszek

Raszyńska 15

11 maja

Ossowska

Głuchowo, Poznańska 11

12 maja

Roguszczak

Zgoda 36/1

13 maja

Kozierska

Zgoda 40

14 maja

Tomaszewski

Kordeckiego 52

15 maja

Cwojdzińska

Częstochowska 1B/2

16 maja

Szpek

Głazowa 29

Udostępnij

Msze Św. i nabożeństwa

Msze Święte

Poniedziałek:8:0018:30
Wtorek:8:0018:30
Środa:8:0018:30
Czwartek:8:0018:30
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:0018:30
Niedziela:8:00 9:30 11:00 12:30 15:00 18:30

Niedzielne specjalne Msze Św.
godz. 11:00 z udziałem dzieci
godz. 18:30 akademicka

więcej


Nabożeństwa po Mszach Świętych

Poniedziałek:
Wtorek:8:0018:00
Środa:
Czwartek:
Piątek:8:0018:30
Sobota:8:00
Niedziela:

Adoracja Najświętszego Sakramentu
Pon-Sob 8:30 - 18:30

więcej


Spowiedź Święta

w dni powszednie 30 minut przed każdą Mszą Świętą

więcej


Telewizja LUMEN

telewizja-lumen